Како вино е – Најстариот играч на Милан има најголема плата (Фото)

За една седмица ќе наполни 40 години, а сè уште е класа и со најголеми примања кај италијанскиот гигант.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *