Како за вечерно уживање: Компилација од најдобрите асистенции на Меси (Видео)

Ако постои генијалец, тоа е Аргентинецот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *