Каков апсурд, луѓето умираат, а ние играме фудбал

Незадоволни беа оние кои синоќа излегоа да бидат дел од натпреварите во Лигата на Европа.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *