Каков марш на Ханси Флик – Има само три порази со Баерн, а веќе освои четири пехари

Неверојатно добар е потегот на Управата на Баварците со изборот на тренерот што оствари легендарен подвиг со повеќе трофеи од порази.

Слични вести...