Каков пад во кариерата – Не потпиша максимален договор во НБА, сега Лејкерс го избркаа од тимот

Демаркус Казнс не одигра ниту еден меч за „езерџиите“, постојано се мачи со повредите и мора да си замине од Ел-Еј

Слични вести...