Каков потег: Навивач побара автограм на микробранова печка (Видео)

Тешко дека некој претходно дал ваков автограм.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *