Каков шок: Двократниот финалист на Ролан Гарос исфрлен во првото коло

Еден од главните фаворити за трофејот водеше со 2:0 во сетови и потоа се случи невидено чудо

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *