Каков скржавец – Го продаде Њукасл за 300 милиони фунти, славеше 5 часа и остави 5 фунти бакшиш

Англиските медиуми објавија интересни детали за Мајк Ешли

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *