Каква магија на Дончиќ, ни сам не знае како даде луда тројка за победа (Видео)

Тренерот на Далас го спореди Дончиќ со славниот магионичар Худини.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *