Каква приказна – Хонда најде нов клуб во Литванија и продолжува и како менаџер на Камбоџа

Јапонецот ќе игра за Судува и ќе остане еден од главните луѓе во националниот тим на Камбоџа.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *