Какви Ливерпул, Реал, Барса, Јуве, Баерн, Сити, ПСЖ… – Арсенал е единствен без пораз во 2020 година

Топчиите може да се пофалат со нешто со кое не може ниту еден друг клуб во Топ 5 лигите.

Слични вести...