Калчолигашите беа расположени за голови: На три меча имаше 13 гола

На последниот натпревар од програма во која беше дел и македонската легенда видовме дури шест погодоци

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *