Камбекот на Адеми е голем поттик, нападот ќе го предводи Јаховиќ, Ракип ќе чека деби од клупата за резерви

Капитенот на Динамо Загреб се враќа во стандардниот состав на Македонија за денешниот меч со Лихтенхштајн, што е големо охрабрување и пред дуелот со Германците.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *