Капитенот македонското коло го води – Ристовски размислува како до нов подвиг против Германија (Фото)

Стефан Ристовски ќе ги поведе нашите репрезентативци утре по нов подвиг против фудбалската велесила

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *