Кари броеше до 49 во нов меч со 10+ тројки, Јокиќ ги скроти Мечките со 47 поени (Видео)

Бекот на Голден стејт вориорс блеска и повторно одигра меч со 30+ поени и 10+ тројки, а Џокерот од Србија го извлече Денвер до победа над Мемфис по продолжениија.

Слични вести...