Кари против Детроит ќе оди над 28 поени

Во полноќниот експрес петте предлози ни се од мечевите кои се играат во кошаркарската НБА-лига.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *