Карвахал ја обнови повредата и ќе го пропушти дуелот против Аталанта

Главниот десен бек на Кралевите издржа само 25 минути во мечот против Валенсија, сега му следува нова пауза.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *