Касорла во 90+2 му донесе нова победа на Чави, уште една и ќе слават титула во Катар (видео)

Легендата на Барселона е на прагот да ја освои првата лигашка титула како тренер.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *