Казахстан дури со 19-мина играч од домашното првенство ќе ѝ се спротивстави на Македонија

Ако се гледа составот, нашите фудбалери утре треба лесно да победат.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *