Ќе беше чудо да немаше црвен картон – Тареми со крвнички старт ја продолжи традицијата (Видео)

Кога играат Порто и Бенфика има многу оган, а и на вчерашното дерби имаше искри на теренот и еден црвен картон

Слични вести...