Ќе биде ли среќен коефициентот 13 во Квоти на денот?

Понеделничките Квоти на денот во Sport Life се вистински предизвик. Три меча кои носат вкупен коефициент од 13.63 вреди да се одигра.

Лече е домаќин на Виченца во Серија Б, а тука треба да се игра на голови. Да има барем еден погодок во првото полувреме, а на крајот средбата да заврши со 3+ голови носи коефициент од 2.10.

Фулам е фаворит во дуелот против Шефилд и не треба да има дилеми дека домаќинот ќе победи. За 1&2-5 голови квотата е 2.45.

Во Шпанија се игра градското дерби меѓу Леванте и Валенсија. Леванте е последен на табелата и Валенсија сигурно нема да дозволи да не освои барем еден бод на овој меч, во кој двата тима би требало да погодат. За Х2&ГГ коефициентот е 2.65.

- Оглас -

Најнови вести