Ќе биде ли среќен коефициентот 11.1 на трите Квоти на ден во Sport Life?

Три меча од елитните лиги на Германија, Англија и Шпанија се дел до денешните Квоти на ден. Баер Леверкузен е домаќин на Ајнтрахт и фаворит за освојување на трите бода. Токму затоа, понудата е дека домаќинот во двете полувремиња ќе постигне од 1-3 погодоци, што носи коефициент од 2.10.

Манчестер јунајтед на домашен терен го пречекува Брентфорд, а се олекува триумф на Црвените ѓаволи со барем еденгол постигнат во првото полувреме. За 1&1+ пол. квотата е 2.25.

Хетафе во предградието на Мадрид е домаќин на Бетис, а тука понудата е да се одигра на погодоци и тоа 1-3 I & 1-3 II за квота од 2.35.

Доколку сакате да ги одиграте сите три меча заедно на тикет, вкупниот коефициент ќе изнесува 11.1

- Оглас -

Најнови вести