Ќе биде ли среќна 13-ката на Квоти на денот?

Трите денешни меча кои се дел од Квоти на денот носат одличен вкупен коефициент од 13.8, па вреди да се одигра оваа комбинација.

Саутхемптон дома игра против Брентфорд и не треба да загуби во меч на кој двете екипи ќе постигнат барем еден гол. За 1Х&ГГ коефициентот е 2.40.

Во италијанската Серија А се игра заостанат меч, и тоа меѓу Калјари и Болоња, а понудата е да се игра на погодоци, и тоа 1+I&3+ што носи коефициент 2.30.

Во Чемпионшип, Фулам треба да ја има фаворитската улога на гости кај Ридинг, а комбинацијата 2&2-4 е примамлива со квота од 2.50.

- Оглас -

Најнови вести