Ќе има ли спектакл за крај на летото – Барди се сели на „Олимпико“ во Лацио?

Има опција што ја најавуваат италијанските медиуми нашиот репрезентативец да пристигне во редовите на Лацио ако си замине Сергеј Милинковиќ-Савиќ.

Слични вести...