Ќерката на Денис Родман е одлична фудбалерка (Видео)

Тринити вели дека нејзин идол е нејзината мајка, а не славниот татко.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *