Кирил Лазаров денеска слави јубилеј, полни 40 години!

Посакуваме овој ракометен велемајстор уште долго да го гледаме во дресот на репрезентацијата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *