Кирјос не игра на САД опен, пак му е виновен Ѓоковиќ (Видео)

Австралиецот со грчко потекло очигледно има проблем со Балканот и тенисерите што потекнуваат од Регионот

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *