Кирјос сè поблиску до дуел против „непријателот“ Ѓоковиќ

Доколку работите се одвиваат според планот, во четврт-финалето на Синсинати, Австралиецот ќе добие шанса да ги одмери силите со првиот светски рекет.

Слични вести...