Класата е вечна – Левандовски ќе се обиде, но рекордот на Герд Милер изгледа недостижен

Со голот против Фрајбург од вчера полскиот напаѓач е трет стрелец на сите времиња, но рекордот на германската легенда изгледа недостижен

Слични вести...