Јирген Клоп со изненадување – го изостави Фирмино од почетниот состав

Изненадување во стартниот тим на Ливерпул за Суперкупот со Челзи.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *