Клоп како да претчувствуваше нешто лошо, пред мечот се скара со фановите (Видео)

Германецот беше напнат и влезе во конфликт со навивачите на Црвените.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *