Клоп: Немојте многу да ме мислите, добар сум!

Германецот во свој стил одговори на шпекулациите дека планира да си земе одмор.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *