Клоп: Подобро вицешампион во Англија, отколку првак на Бундеслигата

Германија на нозе по изјавата на тренерот на Ливерпул.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *