Клоп се понуди да биде тренер на шпански второлигаш, но доби „корпа“

Германскиот стратег откри каде би му било преубаво за живеење.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *