Клубовите во Србија ќе може да си купат место во подобра лига

Интересна одлука на фудбалскиот сојуз на нашиот северен сосед

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *