Коефициентите покажуваат дека МЗТ Скопје Аеродром е голем фаворит против Еуро Никел

Вечерва стартува финалната серија во кошаркарското првенство.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *