Коефициентот за „Ѓоковиќ-експрес“ во Супер типот е навистина одличен

Новак Ѓоковиќ од 16 часот против Стефанос Циципас го игра финалниот меч од Мастерсот во Рим. Најдобриот српски рекет нема изгубено сет на овој турнир, а за данеска да слави, Супер типот нуди навистина одлична квота која што изнесува 1.50.

Покрај оваа, за денешната понуда има и уште 15 натпревари со зголемени коефициенти за уште поголема добивка на вашите ливчиња.

Првата средба е од холандскиот шампионат каде што Феенорд ќе го пречека Твенте од 14:30 часот, а квотата за победа на домаќините изнесува 1.62.

Наполи, пак, ќе се соочи со Џенова, а за победа да се одјават од „Диего Армандо Марадона“ сезонава, има понудено квота од 1.94.

Целата понуда за обложување можете да ја погледнете на сајтот на Sport Life.

- Оглас -

Најнови вести