Кога ќе се види оваа табела, титулата на Ливерпул добива посебна тежина

Гигантот од Енфилд роуд одигра сезона за историја.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *