Кога не може во сала, добро е и маалско игралиште – МЗТ Скопје почна со тренинзи на отворено (Фото)

Првенството дефинитивно е прекинато, а популарните Штркови почнаа со лесни тренинзи за да се одржува формата по долгата пауза.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *