Кога сакаш да импресионираш на терен, се дриблаш и самиот себеси (Видео)

Несекојдневен потег на еден фудбалер кој верува дека ќе го забележат скаутите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *