Им беше пред очи и не го купија, сега е прв стрелец во ЛШ и го бараат како замена за Левандовски и Халанд

Двата гиганти од Германија пропуштија да го купат играчот што настапуваше за Ајнтрахт, но сега, како прв стрелец во Лигата на шампионите го имаат во плановите за еден од двата следни трансфер-пазари.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *