Кој е фанатикот што гол истрча на теренот и го прекина мечот Гранада – Манчестер јунајтед? (Видео)

Со вакви испади се бори за некоја своја „правда“

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *