Кој како се снајде – Керем ќе конкурира за утка на годината, Нико покажа како реагира вистински дефанзивец (Видео)

Напаѓачот на Баер промаши нешто што е речиси невозможно да се утне, но и блокот на стоперот на Борусија Менхенгладбах беше импресивен

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *