Кој македонски дрес ви се допаѓа најмногу, а кој најмалку? (Фото)

Фудбалската федерација на Македонија на својата фејсбук-страница, која повторно е во функција, објави фотографија од сите три гарнитури дресови на репрезентацијата, како и голманскиот.

Кои ви се допаѓаат најмногу: традиционалните црвени, оние белите или пак темните со коишто тимот играше на гостувањето кај Малта?

- Оглас -

Најнови вести