Кој рано рани, Квотите на денот може комплетни да ги фати со коефициент 63 (Фото)

Квотите на денот се многу интересни со четири натпревари од фудбалскиот Мундијал и еден од рускиот куп, а првиот меч почнува невообичаено рано, во 11 часот.

Мечот меѓу Аргентина и Саудиска Арабија е прв за денеска на Светското првенство и е прв предлог во Квотите на денот како понуда на Sport Life и се игра од 11 часот.

Тука одбрана е комбинација со конечен тип и голови, а за единица и најмногу три гола на мечот или 1&0-3, коефициентот е 2.05.

И сите останати квоти се над 2.00, а вкупно петката во Квотите на денот прави коефициент 63 во Sport Life.

Вториот предлог е да се одигра 2&2-5 на мечот од рускиот куп меѓу Урал и ЦСКА Москва што почнува во 13 часот, а има квота од 2.90.

Данска ќе го победи Тунис со прогноза дека ќе има барем еден гол во второто полувреме, а комбинацијата 1&1+ второ има квота од 2.15.

Мексико и Полска почнуваат на Мундијалот со многу важен меѓусебен меч и тука предлог во Квотите на денот е да се одигра 1-3I&1-3II со коефициент 2.40.

Актуелниот светски првак Франција и покрај сите проблеми со повреди на дел од клучните играчи, таа е голем фаворит против Австралија и предлог е да одиграте 1&3-6 со коефициент 2.05.

Петте предлози во Квотите на денот можете да ги одиграте на ист тикет во Sport Life и да ги комбинирате со сите останати игри во понудата од билтенот и дневниот додаток на обложувалницата.

 

- Оглас -

Најнови вести