Која е можната „Група на смртта“ пред денешната ждрепка за Лигата на шампиони?

Денеска ќе бидат познати осумте групи во елитното натпреварување на УЕФА.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *