Коло со Ел Класико не се пропушта – Со Спортска прогноза е уште поинтересно, може да ви донесе „ајфон 11“

Голем предизвик за сите учесници во 31-вото коло ќе биде да се погоди исходот на големото шпанско дерби во трката за прекрасната награда на Sport Life и Спорт Манија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *