Комплетно фудбалски „Супер тип“

Понудата со зголемени квоти на Sport Life, позната како “Супер тип“ денес нуди комплетно фудбалска понуда од 16 натпревари. Најголем дел од натпреварите зголемена квота имаат за победа на домаќините, но сите натпревари може да се одиграат на голови, односно 3+ или ГГ3+.

Првиот натпревар од понудата е дербито помеѓу Манчестер Сити и Ливерпул кое започнува во 13 часот и 30 минути, но застапени се и натпреварите од сите најквалитетни европски фудбалски лиги.

- Оглас -

Најнови вести