Комшиски и супер гест на Реал Мадрид – Димитриевски тренираше на „Алфредо ди Стефано“

Кралскиот клуб му дозволи на својот градски ривал да тренира на нивниот тренинг-комплекс пред куп-дуелот со Елче.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *