Конечно и Арсенал ќе го фати вистинскиот правец – Капитенот ќе ја претрка најплатената утка во клубот

Според најавите, Пјер-Емерик Обамејанг ќе потпише нов тригодишен договор и со бонуси би требало да биде најплатен играч пред Месут Озил.

Слични вести...